Мозаика Sicis

Плитка

Італійська компанія Sicis – це відомий у всьому світі виробник мозаїки з незвичайних матеріалів, таких як муранська смальта, мармур, скло, золото, кварцит і нержавіюча сталь. Фабрика розпочала свою роботу у 1987 році в місті Равенна. Тоді її засновник і не міг припустити, що мозаїка стане настільки популярною в сучасному світі. Місце розташування компанії обрано не випадково, адже місто здавна славилося майстрами з виготовлення мозаїки.

Фабрика Sicis – це відомий новатор у сфері виготовлення мозаїки. Вони були першими, хто ризикнув виготовити плитку з нерівними краями, внаслідок чого вироби мають враження створених вручну. Також компанія першою запропонувала мозаїку із нержавіючої сталі або плитку з перламутром. Але при цьому компанія не визнає міксів у дизайні, тому мозаїка Sicis відрізняється чіткою кольоровою гамою, а вся мозаїка має яскраві та насичені відтінки та незвичайну форму.

В ній відсутня виворітний і лицьовий бік, також він може бути з опуклою або увігнутою поверхнею, саме це створює дивовижну гру світла. Італійська плитка від фабрики Sicis є мозаїкою класу люкс із-за трудомісткої технології виробництва, високої якості та ексклюзивного дизайну. Для виготовлення мозаїки використовують не стандартне обладнання, а власні технологічні лінії. Над розробкою та виготовленням кожної лінійки працює великий штат фахівців із різних галузей.

Особисто помилуватися або придбати дивовижні колекції мозаїки Sicis в Дніпрі ви можете в нашому шоурумі Arte di vita. У нас представлений великий виставковий зал у 500 м2 з безліччю зразків та експонатів з різних колекцій, крім цього є велика бібліотека каталогів, а ввічлива та привітна команда професіоналів відповість на всі ваші запитання та зробить ваш візит до нас максимально комфортним. Якщо ви хочете підібрати ідеальний інтер’єр для своєї оселі, тоді приходьте до нас. До зустрічі в Arte di vita!