Плитка

Ви затеяли ремонт і не можете визначитися з найкращим варіантом обробки стін у ванній кімнаті та кухні? Керамічна плитка вважається одним з найбільш надійних та практичних матеріалів для облицювання різних поверхонь. Вона екологічна і за відповідної якості може прослужити не один десяток років. Окрім цього, зараз представлена велика кількість плитки у різних стилях, яка підійде під будь-який дизайн інтер’єру.

У нашому салоні плитки в Дніпрі Arte di vita ви можете вибрати собі все необхідне для облаштування будинку вашої мрії. Ми представляємо лише якісні марки еліт класу з усього світу. Різні види мозаїки, плитки для вулиці та будинку – все це ви знайдете в нашому салоні керамічної плитки.

У нашому асортименті представлена плитка такого типу:

Керамічна для стін та підлоги.
Керамограніт.
Мозаїка.
Куточки для плитки.
Якщо ви ще до кінця не визначилися, яку саме плитку ви б хотіли бачити у своєму будинку, у нашому шоурумі площею в 500м2 представлені різні дизайнерські варіанти під будь-який стиль і дизайн. Саме для того, щоб ви могли оцінити, як та чи інша плитка виглядатиме саме у вас, ми пропонуємо розглянути безліч стендів з різними варіаціями розташування.

Крім цього, в нашому салоні плитки Arte di vita ви можете ознайомитися з різними каталогами відомих марок дизайнерської плитки і вибрати найбільш підходящу саме для вас.