Мозаика Appiani

Плитка

Фабрика з виробництва мозаїки Ceramica Appiani була заснована у 1873 році у місті Тревізо. Це одна з найстаріших фабрик, яка виділяється на міжнародному ринку якістю своїх колекцій та новаторськими проектами. Декоратори та архітектори використовують керамічну мозаїку Appiani, при цьому звертаючи увагу на блиск елементів мозаїки та якість матеріалів, адже це основні характеристики, які забезпечують красу оброблених поверхонь на тривалий час.

Мозаїка поєднує найбільш унікальні естетичні та технічні якості. Розкішний зовнішній вигляд емалі, який досягається завдяки об’єднанню із попередньо атомізованою глиною під час сухого пресування. У результаті – плитка крихітного розміру, з високими протиударними характеристиками, яка відмінно підходить для облицювання стін та підлоги, як у приміщеннях, так і для оздоблення фасадів будівель. Класична мозаїка Appiani для ванної кімнати має характеристики мозаїчного покриття призначеного для басейнів та саун, а також для створення доріжок та оздоблення кухонь.

Мозаїка компанії Ceramica Appiani має високий естетичний зміст, вона збалансовано поєднує в собі креативність і функціональність. Різні композиції допоможуть створити поверхні з неймовірними оздобленнями та квітами для втілення унікальних дизайнерських проектів.

А ближче ознайомитися з цікавими та неповторними колекціями мозаїки Appiani у Дніпрі ви можете у нашому шоурумі Arte di vita. Великий виставковий зал 500 м2, велика бібліотека каталогів і ввічлива команда професіоналів – це те, що вам запам’ятається надовго. Наші менеджери мають величезний досвід роботи, щорічно відвідують різні виставки та фабрики для того, щоб пропонувати вам лише останні новинки у сфері дизайну інтер’єру. Якщо ви бажаєте підібрати ідеальний інтер’єр для власного будинку, тоді вам до нас. До зустрічі в Arte di vita!