Atlas Concorde

Плитка

Італійська компанія Atlas Concorde була заснована в 1981 після злиття двох великих компаній з виготовлення плитки. На сьогоднішній день це одне з найбільших і найуспішніших підприємств з виробництва керамограніту.

Завдяки найбільшим потужностям Італії, які виробляють 13 млн. кв. м плитки на рік, компанія щорічно випускає нові колекції, які підходять до будь-якого інтер’єру. Усі серії фабрики є результатом ретельних досліджень та розробок. Кожна плитка Atlas Concorde – бездоганна якість та зовнішній вигляд, що по праву робить компанію законодавцями нових стилів та віянь у світі кераміки.

У компанії Атлас Конкорд плитка представлена у більш ніж 60 колекціях, за допомогою яких стало можливим створення найбільш сміливих та унікальних дизайнерських задумів. Під час виробництва керамограніту Atlas Concorde використовуються інноваційні технології з використанням екологічно чистих матеріалів. Все обладнання повністю автоматизовано, що дає впевненість як продукцію.

Крім того, компанія однією з перших отримала сертифікат Євросоюзу Ecolabel, що вкотре підтверджує якість та екологічну безпеку. Асортименти продукції включає як плитку для зовнішньої обробки, так і для внутрішньої. Вона підходить для використання в будь-яких приміщеннях, будь то приватний будинок чи торговий центр.

Кожна колекція Атлас Конкорд – це не просто елемент оздоблення, а повноцінний шедевр, який високо цінується як професійними дизайнерами, так і людьми, які хочуть зробити свій інтер’єр неповторним. Керамограніт Атлас Конкорд – це оригінальний та відомий дизайн у поєднанні з високою якістю.

А якщо ви хочете наживо розглянути дивовижні колекції керамограніту та плитки Atlas Concorde у Дніпрі, для цього приїжджайте до нашого шоуруму Arte di vita. У нас ви погуляєте величезним виставковим залом в 500 м2, зможете ознайомитися з останніми колекціями в каталогах з нашої великої бібліотеки і поспілкуватися з привітною командою професіоналів. Ми зможемо допомогти вам у виборі інтер’єру мрії. До зустрічі в Arte di vita!