Bisazza

Плитка

Компанія з виробництва мозаїки Bisazza була заснована у 1955 році в італійському місті Алті підприємцем на ім’я Ренато Бізацца. Головною характеристикою мозаїки є абсолютна водонепроникність, тому вона відмінно підходить для облицювання приміщень з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, басейни або лазні. Також мозаїка Bisazza є надзвичайно морозостійкою, вона витримує морози аж до -30 градусів, тому вона підійде для облицювання фасадів будівель у будь-яких холодних куточках планети.

Фабрика Bisazza виготовляє мозаїку, яка втілює венеціанську традицію старовинного італійського прикладного мистецтва. В основі виробництва компанія використовує лише екологічні матеріали, які перевірені століттями, наприклад, золото, скло чи смальту.

В асортименті компанії мозаїка представлена в нечисленних колекціях, але саме через це кожна з них є втіленням мистецтва. Адже така мозаїка зможе напрочуд гармонійним способом прикрасити будь-який інтер’єр замість набридлої та одноманітної плитки. Кожен малюнок – складні комбінації для створення простих та гармонійних дизайнерських рішень.

А якщо ви хочете особисто побачити неперевершену мозаїку італійської фабрики Bisazza у Дніпрі, для цього приїжджайте до нашого шоуруму Arte di vita. У нас ви можете розглянути різні колекції у величезному виставковому залі в 500 м2, погортати цікаві каталоги з нашої досить великої бібліотеки та поспілкуватися з веселою та привітною командою професіоналів, яка відповість на всі ваші запитання. Якщо ви шукаєте ідеальний інтер’єр для свого будинку, тоді вам до нас. До зустрічі в Arte di vita!