Baxter

Мягкая мебель

Італійська меблева фабрика Baxter розпочала свою роботу на початку вісімдесятих років, її засновником є Луїджі Бестеті. Основним напрямом у стилістиці предметів інтер’єру є популярний напрям «Арт деко». У кожній колекції враховуються всі потреби сучасної людини, а також вимоги щодо універсальності виробів. Наприклад, все оздоблення диванів виробляється тільки з натуральної шкіри. Оскільки дизайн не обмежується будь-якими рамками, меблі марки Baxter є практичними і функціональними, а крім цього вписуються практично в будь-який інтер’єр.

Продукція у своїй більшості складається з ліжок, крісел, диванів та пуфів. Основними матеріалами, які використовуються у створенні кожного меблевого шедевра залишаються хутра та шкіра. Тільки професіонали Baxter можуть так неповторно та тонко поводитися з цими складними матеріалами. На сьогоднішній день компанія Baxter – лідер з виробництва меблів “преміум” сегменту в усьому світі. Всі вироби відомі своїми унікальними дизайнерськими рішеннями, якістю матеріалів та складання.

Якщо ви шукаєте меблі з англійською стриманістю та тонким італійським шиком, тоді цей бренд для вас. Продукцію Baxter можна купити в нашому салоні інтер’єрів Arte di vita. Одне з основних завдань дизайнерів Baxter – не змінити свій смак, а створити дизайн, який стане ключовим акцентом будь-якого, навіть найрозкішнішого інтер’єру.

Ми є офіційними представниками компанії Baxter у Дніпрі. У нашому шоурумі, площа якого становить понад 500 м2, ви можете побачити всю красу меблів цієї марки. Також ми надаємо нашим клієнтам велику бібліотеку каталогів, яку можна переглянути в затишній атмосфері нашого салону за філіжанкою чаю. А якщо у вас виникнуть питання щодо продукції чи інтер’єрних рішень, то наші кваліфіковані менеджери з радістю на них дадуть відповідь. До зустрічі в Arte di vita!