Dorn bracht

Смесители

Компанія Dornbracht у 1950 році успішно стартувала своє виробництво з виготовлення сантехніки та сантехнічної арматури. З перших днів вона викликала фурор на світовому ринку саме завдяки різноманітності кольорової гами своєї продукції, свіжим конструкторським ідеям та дизайнерським рішенням.

Бездоганна якість досягається за рахунок ручного складання, а кожна деталь проходить детальний контроль. Всі колекції Дорнбрахт вирізняються ексклюзивним дизайном. В основі кожної деталі лежить один із напрямів мистецтва, що створює елітний відбиток високого стилю. На вибір надається різні види покриття, як золото чи платина, так і хром або мідь. Компанія відрізняється своїм індивідуальним підходом до кожного клієнта, тому можливе прикраса сантехніки ручним розписом або патинуванням. Для професіоналів компанії Dornbracht практично немає нічого неможливого.

Сантехнічні вироби Dornbracht не належать до масової продукції, пріоритетом компанії є якість та ексклюзивність. Великий вибір колекцій дозволяє створити ідеальну ванну кімнату з дивовижним дизайнерським інтер’єром. А якщо будь-який виріб не підходить під концепцію оформлення кімнати, то можливе індивідуальне виробництво сантехніки. Dornbracht – сантехніка елітного рівня, яка вважається однією з найкращих у всьому світі. Вона асоціюється з витонченим смаком та найвищою якістю, крім цього кожен виріб має свій унікальний номер та паспорт.

У нашому шоурумі Arte di vita ви можете ознайомитись з повним асортиментом продукції Dornbracht у Дніпрі, а також переглянути велику бібліотеку каталогів. Ви можете розглянути кожну деталь колекції, що цікавить, і зіставити зі своїм майбутнім інтер’єром, адже реальний вигляд і фотографії – це не завжди одне і те ж. Ми є офіційними представниками Dornbracht з великою експозицією інтер’єрів та виставковою залою з більш ніж 500 м2.

Приходьте до нас і наші кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати елітну сантехніку, меблі та аксесуари найвищої якості для вашого будинку. До зустрічі в Arte di vita!