Gessi

Смесители

Італійська компанія Gessi – це ексклюзивні змішувачі та аксесуари для ванних кімнат класу люкс. Вже понад 20 років завод представляє свою продукцію на світовому ринку.

Історія виробництва починається з невеликого підприємства і з часом марка Gessi завдяки незмінній якості та новизні виконання стала еталоном у сфері змішувачів. Незважаючи на невеликий вік, за мірками інших брендів гігантів на сантехнічному ринку, Gessi швидко завоював любов клієнтів по всьому світу. Всесвітню популярність бренду принесли унікальний дизайн та незмінно чудова якість продукції.

Елітна сантехніка Gessi втілює надійність, унікальний дизайн та експлуатаційні характеристики високого рівня. Продукція розроблена таким чином, щоб повністю дозволити клієнту експериментувати з квітами в інтер’єрі і обігравати новий дизайн ванної кімнати. Унікальна сантехніка зможе задовольнити естетичні уподобання навіть найвишуканіших споживачів.

Компанія акцентує увагу на створенні нестандартних та оригінальних виробів з унікальним дизайном та високою якістю. Продукцію компанії Джессі купити можна в нашому салоні Arte di vita. Ми є сертифікованими представниками компанії Gessi у Дніпрі.

У нашому просторому виставковому центрі площею 500 м2 представлений великий вибір інтер’єрних рішень для кожної кімнати в будинку. У нас ви можете особисто розглянути кожну деталь продукції та зіставити із загальною дизайнерською концепцією інтер’єру. А якщо у вас виникнуть труднощі з вибором моделі, наші менеджери допоможуть підібрати те, що потрібно. До зустрічі в Arte di vita!