Jacuzzi

Ванны и душевые кабины

Компанія Jacuzzi відома у всьому світі завдяки своїм дивовижним гідромасажним ваннам та міні-басейнам. Історія компанії почалася з винаходу Кандідо Джакузі в 1943 аераційного насоса для свого хворого сина. Прилад при зануренні у воду видавав потужний масажний струмінь, що складався з суміші повітря та води.

Пізніше 1968 року прообраз цього приладу перетворився на сучасну гідромасажну ванну. З того часу виникла ціла імперія, і гідромасажні ванни Jacuzzi припали до душі покупцям. У результаті сотні тисяч ванн було встановлено як у приватних будинках, і у оздоровчих центрах, готелях та інших салонах.

Тепер бренд Джакузі відомий у всьому світі та асоціюється з комфортом та оздоровленням всього тіла. Зараз компанія є світовим лідером з виробництва міні-басейнів, гідромасажних ванн та душових кабін. А словосполучення «ванна джакузі» тепер стало загальним. Крім ванн та СПА-басейнів в асортименті фабрики є сантехніка, кераміка, змішувачі та аксесуари.

Компанія безперервно продовжує утримувати лідерство у галузі, а також розробляти та доводити до досконалості нові види продукції. Тепер справжню продукцію джакузі дуже просто купити. У нашому шоурумі Arte di vita ви можете ознайомитися особисто з кожним модельним рядом і на власні очі побачити всі принади гідромасажних ванн.

Ми є сертифованими представниками компанії Джакузі в Дніпрі. У нашому виставковому залі в 500 м2 представлено безліч зразків і варіантів інтер’єру. У нас є велика бібліотека каталогів різних брендів. Все найкраще для облаштування вашої мрії ви можете знайти у нас. До зустрічі в Arte di vita!