Poggenpohl

Кухни

Меблеву компанію Poggen Pohl заснував Фрідемір Поггенпол у 1892 році. У ті ж роки і було створено девіз компанії «Ми хочемо зробити кухню кращою!», що повністю відображає філософію їхньої роботи. Вся подальша діяльність компанії нерозривно пов’язана з модернізацією та розвитком дизайну кухонь, а найголовніше – це якість та ексклюзивність продукції бренду Poggen Pohl.

Найстаріша німецька марка створює кухні всесвітньо відомої якості, які забезпечують затишок та підійдуть до будь-якого інтер’єрного рішення. Вони сподобаються всім, кому важлива оригінальність та неповторність, як у житті в цілому, так і в інтер’єрі будинку.

Меблі марки Poggen Pohl є надійною інвестицією і будуть радувати і забезпечувати комфорт все життя завдяки своїй надійності та довговічності. Під час виготовлення продукції використовуються тільки найякісніші матеріали та компоненти, крім того, всі вироби збираються на виробництві в Герфорді, Німеччина.

В асортименті компанії представлено п’ять лінійок і кожна має унікальні дизайнерські особливості та характеристики:

+MODO,
+ARTESIO,
+SEGMENTO,
+EDITION
Porsche Design Kitchen
Саме такий широкий вибір дає можливість кожному замовнику підібрати найкращі кухонні меблі. Після вибору основної лінійки, вона стає базою для майбутньої кухні, яка розробляється відповідно до потреб замовника та передбачуваної площі. В результаті замовник отримує повністю унікальні кухонні меблі, якість яких перевершує всі очікування і прослужить все життя.

У нашому шоурумі Arte di vita ви можете ознайомитись із продукцією марки Poggen Pohl у Дніпрі. Виставкова площа нашого салону становить понад 500 м2, що дозволяє нашим клієнтам детально розглянути можливий інтер’єр та продукцію різних брендів у затишній атмосфері, і що важливо ми є сертифікованими представниками бренду. Якщо ви шукаєте ідеальні меблі еліт класу, у нас ви знайдете те, що потрібно. До зустрічі в Arte di vita!