Rampoldi Creations

Спальні

Італійська сімейна меблева фабрика Rampoldi заснована у 1962 році. Завдяки продукції ручної роботи та створенню елегантного інтер’єру вона швидко отримала своє покликання на світовому ринку. Кожен виріб – це унікальний шик і неперевершена якість, які успішно втілюють тенденції абсолютно різнопланових стилів. Італійські майстри довели, що навіть найсучасніші напрямки в дизайні можуть об’єднати основні значущі для створення елементів тенденції романтичної атмосфери. Кожна колекція компанії Rampoldi успішно підтверджує.

Всі меблі фабрики Rampoldi – це стиль, розкіш і вишуканість, які додадуть вашому будинку зручність і красу. В асортименті продукції представлений широкий вибір для унікального оформлення спальні, вітальні та їдальні.

Головні стилі у яких створюються меблеві шедеври – бароко, рококо, арт-деко і, безумовно, класика. При виготовленні кожного виробу майстри фабрики використовують лише екологічно безпечні та чисті матеріали, а саме скло, текстиль, метали, натуральне дерево та шкіру.

Меблі Рамполді відмінно підходять не тільки для домашнього інтер’єру, вони також відмінно вписуються в будь-якому громадському приміщенні і надають йому більш престижного вигляду. Якість кожного виробу високо цінується по всьому світу, саме тому вони відносяться до меблів елітного класу.

Побачити особисто дивовижні колекції меблів Rampoldi в Дніпрі ви можете в нашому затишному шоурумі Arte di vita. Крім цього, у нас представлено безліч колекцій інших брендів, які зможуть вас зацікавити, а також велика бібліотека каталогів. Ми є офіційними представниками бренду. Приходьте до нас і пориньте у світ розкоші та затишку. До зустрічі в Arte di vita!