Rimadesio

Двери

Багаторічна історія італійської компанії Rimadesio бере свій початок у 1956 році. З самого запуску виробництва, засновники бренду акцентували свою увагу на виготовленні міцного та високоякісного скла, і щороку якість продукції лише підтверджує це.

Головним девізом бренду Рімадезіо є «будинок, повний світла». Саме ця філософія допомагає створювати найпопулярніші італійські двері Rimadesio, які високо цінують люди вимогливі з бездоганним смаком як у виборі інтер’єру, так і в житті. Дизайнери бренду також роблять неабиякий акцент на створенні правильного освітлення, адже з його допомогою у приміщенні створюється прозорість та легкість деталей.

У сучасних колекціях дверей Римадезіо є кілька моделей, за допомогою яких простір можна міняти у різний спосіб, при цьому використовуючи перегородки. До вибору представлені як стаціонарні панелі, так і розсувні або розстібні двері.

Але, як відомо, все найцікавіше завжди у деталях. Одним із основних аспектів, яким приділяється чимало уваги – матеріали. На виробництві компанії використовуються тільки екологічно чисті матеріали, такі як скло та алюміній. При поєднанні цих матеріалів вдалося створити безліч унікальних проектів, які відрізняються надійністю та міцністю.

У нашому шоурумі Arte di vita ви можете познайомитися з продукцією марки Rimadesio у Дніпрі. Виставкова площа нашого салону становить понад 500 м2, що дозволяє нашим клієнтам детально розглянути можливий інтер’єр та продукцію різних брендів у затишній атмосфері. Ми є сертифікованими представниками бренду і наші компетентні менеджери за необхідності зможуть відповісти на всі ваші запитання. До зустрічі в Arte di vita!