Sant’agostino

Плитка

Італійська фабрика Sant Agostino успішно займається виробництвом плитки для підлоги і керамограніту з 1964 року. Для виготовлення плитки компанія враховує всі сучасні світові стандарти якості і завдяки цьому плитка фабрики Sant Agostino асоціюється з бездоганними експлуатаційними характеристиками. Вся продукція має високий ступінь зносостійкості, тому вона є відмінним варіантом для облицювання, як у будинку, так і в приміщеннях з підвищеною прохідністю, адже вона зберігає зовнішній вигляд навіть після тривалого використання.

В асортименті продукції Sant Agostino ви знайдете плитку різних стилів від класики до модерну, яка поєднує різноманітні декоративні елементи та кольори. Компанія спочатку звертала ключову увагу на естетичні та технологічні дослідження для забезпечення неперевершеної якості продукції, що випускається. Тому щороку у спеціальних дослідницьких лабораторіях експерти проектують нові унікальні типи плиток. У сукупності з новітніми технологіями та сучасним обладнанням компанія створює шедеври керамогранітних виробів.

Кожна колекція плитки Sant Agostino поєднує як привабливий вигляд, так і високий рівень технічних характеристик. Поєднання нових трендів і старовинних традицій – все це точний опис бренду.

А якщо ви хочете особисто побачити неперевершений керамограніт італійської фабрики Sant Agostino у Дніпрі, для цього приїжджайте до нашого шоуруму Arte di vita. Ми є офіційними представниками бренду, а також у нас ви можете розглянути різні колекції у величезному виставковому залі в 500 м2, погортати цікаві каталоги з нашої досить великої бібліотеки та поспілкуватися з веселою та привітною командою професіоналів.

Наші менеджери щорічно відвідують різноманітні форуми, виставки та фабрики для того, щоб зібрати останні віяння у світі дизайн інтер’єру. Якщо ви хочете знайти унікальну плитку, меблі чи сантехніку еліт класу, тоді вам до нас. До зустрічі в Arte di vita!