Savio Firmino

Children’s room

Італійську меблеву фабрику Savio Firmino заснував у 1941 році Фірміно Савіо і до сьогодні принципи виробництва поєднуються з традиціями італійських ремісників. Основною метою фабрики є виготовлення вишуканих класичних меблів елітного класу. З моменту створення фабрика завоювала свій статус законодавця моди та стилю в меблевій справі завдяки своїм унікальним виробам. Всі товари Savio Firmino виготовляються із натурального дерева високої якості з використанням сучасної методики різьблення та патинування.

Фабрика Savio Firmino виготовляє спальні, дитячі меблі, вітальні, меблі для ванних кімнат, столи та різні предмети інтер’єру. Кожен виріб виробляється тільки з натуральних матеріалів з використанням дорогих деталей обробки або напівдорогоцінного каміння. Що найголовніше, будь-який виріб буде відмінним доповненням як у сучасному інтер’єрі, так і в класичному.

Купуючи вироби фабрики, ви отримуєте не просто меблі, а винятковий шедевр, який елегантно доповнить ваш інтер’єр. Кожна модель проектується, а також виготовляється виключно на фабриці, що гарантує оригінальність і унікальність виробу. Всі колекції Савіо Фірміно – меблі класу люкс, які виготовляються та декоруються досвідченими майстрами та ремісниками фабрики.

Всі меблі бренду поєднують у собі елегантність та комфорт, простоту та витонченість, а також затишок та розкіш. Саме це дає повне розуміння філософії стилю Savio Firmino, сформованого ще в минулому столітті.

Ближче ознайомитись з колекціями бренду Savio Firmino у Дніпрі, ви можете у нашому салоні Arte di vita. Великий виставковий зал 500 м2, бібліотека каталогів та затишна атмосфера – все це про наш шоурум у місті Дніпро. Приходьте та оберете собі інтер’єр еліт класу. До зустрічі в Arte di vita!