Villeroy & Boch

Санфаянс

Німецька компанія Villeroy Boch налічує понад 250 років успішної роботи у сфері кераміки. Під час свого створення в 1748 році компанія починала роботу як скромну сімейну справу зі створення керамічного посуду. Але поступово зростали можливості та бажання створювати нові проекти, так компанія стала гігантом на світовому ринку сантехніки.

Компанія націлена на впровадження інноваційних рішень та щорічно втілює в реальність нові дивовижні проекти. Світ Віллерой Бох сповнений акрилу та кераміки. У кожній колекції можна знайти максимум натхнення для ванної кімнати в будь-якому інтер’єрному рішенні. Різноманітність колекцій дозволить втілити будь-який задум щодо облаштування будинку.

Продукція компанії популярна у всіх куточках планети, як у США, Європі, так і в країнах Азії. Villeroy Boch – сантехніка, плитка, санфаянс, посуд та аксесуари високої якості. В асортименті Ви знайдете сантехніку різних стилів. Компанія враховує побажання кожного клієнта, тому було створено повноцінні комплекси, які дозволяють одночасно застосовувати їх в інтер’єрі. Кожна ванна Villeroy Boch, а також інший санфаянс, естетично доповнять будь-яку ванну кімнату, а ретельно продумана функціональність дозволить розслабитися та насолодитися затишком.

Головне кредо компанії – це елегантність у всіх її проявах. Для цього, над створенням колекцій працюють відомі дизайнери, щоб кожна деталь наголошувала на загальному інтер’єрному посиланні. Вибір продукції Віллерою та Бох досить широкий, тому кожен поціновувач якісної сантехніки може познайомитися з цією маркою.

Якщо ви хочете розглянути всю пишність продукції Villeroy Boch в Дніпрі, тоді приїжджайте в нашу студію Arte di vita. Ми є офіційними представниками компанії з великою експозицією інтер’єрів та виставковим залом з більш ніж 500 м2. Крім цього, ви можете погортати каталоги Віллерою і Бох, які представлені в нашій широкій бібліотеці. Якщо ви ще шукаєте ідеальний інтер’єр у ваш будинок, тоді приходьте до нас. До зустрічі в Arte di vita!