Vortex Spas

Бассейны SPA

Vortex Spas – це австралійський бренд, який є одним із найбільших виробників СПА-обладнання та ванн у всьому світі. Його відмінні риси, які виділяють серед інших брендів – висока якість продукції, використання якісних матеріалів та новітні технології виробництва.

В лінійці бренду Vortex Spas є різні колекції, які підійдуть як для приватного будинку, так і для великого спа центру або цілого комплексу. Вони дуже прості у складанні та експлуатації, при цьому спеціальна технологія з очищення води прибирає необхідність додавання різних хімікатів.

На ринку України компанія з’явилася порівняно недавно та ексклюзивно представлена салоном Arte di vita. Vortex Spas ключову увагу привертає екологічність матеріалів та функціональність продукції, яка на виході межує з ідеальною якістю.

Кожен, хто мріє про ідеальну ванну спа, зможе вибрати відповідну модель, завдяки великому розмаїттю колекцій у лінійці виробника, від найменших на кілька людей, до великих у комплекті з басейном.

Якщо ви хочете ближче познайомитися з компанією Vortex Spas у Дніпрі, приходьте в наш салон Arte di vita і пориньте у світ розкоші, краси та затишку. Наш великий виставковий комплекс в 500 м2 дозволяє показати нашим клієнтам різні варіанти інтер’єрних рішень. Окрім цього, у нас працюють лише найкращі фахівці, які щороку відвідують спеціалізовані виставки. Все найкраще для своєї оселі, ви знайдете у нас. До зустрічі в Arte di vita!