La Fabbrica

Плитка

Європейська компанія La Fabbrica – це італійський виробник плитки для всіх видів приміщень, як для зовнішнього, так і для внутрішнього оздоблення. Компанія з’явилася на керамічному ринку зовсім недавно, але встигла міцно завоювати почесне місце серед гігантів промисловості. Все це стало можливим завдяки якості та екологічності керамічної плитки. Керамограніт бренду la fabbrica поєднує в собі найкращі традиції італійської кераміки. В асортименті компанії представлена різноманітність елементів декору різних стилів.

Місце розташування фабрики також вибрано не дарма. Вона знаходиться у місті Фаенца, яке є старовинним центром виробництва кераміки. Основна увага в компанії приділяється якості плитки та ретельному контролю над усіма етапами виробництва. Але окрім цього, славу компанії принесли оригінальні ідеї у декорі плитки, які дивують навіть професіоналів із багаторічним досвідом роботи у сфері дизайну.

Плитка La Fabbrica відноситься до категорії елітних, а широкий асортимент продукції та різноманітність кольорової гами дозволяє втілювати навіть найекстравагантніші ідеї та створювати унікальні інтер’єрні рішення. Вибираючи плитку La Fabbrica, інтер’єр вашого будинку буде по-справжньому унікальним та неповторним. У зрізі мармурової плити ви можете зустріти дивовижні малюнки, такі як імітація вулканічної лави або деревини, що застигла, що не може не зачаровувати. Саме така увага до деталей і робить компанію відомою по всьому світу.

А ближче ознайомитися з цікавими та неповторними колекціями керамограніту La Fabbrica у Дніпрі ви можете у нашому шоурумі Arte di vita. Велика виставкова площа 500 м2, велика бібліотека каталогів і ввічлива команда професіоналів – це те, що вам запам’ятається надовго. Якщо ви бажаєте підібрати ідеальний інтер’єр для власного будинку, тоді вам до нас. До зустрічі в Arte di vita!