Mirage

Плитка

Неподалік центру керамічної промисловості в провінції Модена в 1973 році було засновано легендарну компанію Mirage. З перших днів фабрика задала своїм конкурентам високий рівень технологічного новаторства завдяки старанній роботі проектувальників. І в результаті компанія стала одним із найбільших лідерів промисловості.

Ключова увага під час виробництва плитки Mirage приділяється дослідженням, які включають всі сфери діяльності компанії, від розробки більш сучасного обладнання до пошуку нових матеріалів.

Завдяки сучасним технологіям виробництва, фабрика Mirage виготовляє керамограніт високого рівня, що відповідає всім вимогам щодо якості виробництва. На підтвердження цього компанія має безліч міжнародних сертифікатів, які гарантують якість продукції та обслуговування, що виготовляється. До основних переваг плитки Міраж відносяться:

Зносостійкість
Термостійкість
Морозостійкість
Екологічність
Стійкість до дії хімічних речовин
Широка кольорова гама
Завдяки великому дослідницькому досвіду, фабрика Міраж створює ефективні та інноваційні рішення, як у дизайні, так і з погляду надійності плитки. Багатий вибір колекцій дозволяє втілювати навіть сміливі проекти як невеликих, так і великих масштабів.

А ближче ознайомитись із дивовижними колекціями плитки Mirage у Дніпрі ви можете у нашому салоні Arte di vita. Велика виставкова площа, багата бібліотека каталогів та ввічлива команда професіоналів із багаторічним досвідом у сфері дизайну – це те, що ви знайдете у нашому салоні. Якщо ви бажаєте підібрати ідеальний інтер’єр для власного будинку, тоді вам до нас. До зустрічі в Arte di vita!