Rugiano

Спальни

Італійська меблева компанія Rugiano була заснована Маріо Коменсе у Мілані. Початковою спеціалізацією компанії були вироби з кованого заліза, але з часом і в міру розвитку компанії було виділено три основні напрямки: світлотехніка, предмети інтер’єру та ковані меблі.

Бренд Rugiano відрізняє велику кількість фактур, кольорів і матеріалів, а також дивовижну якість продукції, що зробило компанію лідером у світовій меблевій промисловості. Щороку створюються унікальні моделі, які не виходять із моди і надовго залишаються у тренді.

Філософію бренду виділяє новий погляд на звичайні стилі, речі та матеріали. Під час виробництва використовуються матеріали лише високої якості, такі як цінні породи деревини, натуральна шкіра, залізо та латунні виливки. Продукція фабрики має великий вибір стилів від традиційної класики до розкішного бароко. Це дозволяє підібрати вигідне інтер’єрне рішення для кожного клієнта. Італійські меблі фабрики Rugiano – це втілення розкоші та комфорту, поєднані в елегантному та унікальному стилі.

Головними факторами, що визначають популярність бренду, є неперевершена якість та оригінальність кожного виробу. Марка Rugiano означає надійність, яка поєднується із сучасними тенденціями. Традиції майстрів разом з унікальними дизайнерськими рішеннями, все це дозволяє створювати меблі, які незмінно популярні по всьому світу. Не один десяток років, меблі Rugiano вважаються досконалими в усіх відношеннях.

Ознайомитись ближче з колекціями меблів Rugiano у Дніпрі ви можете у нашому салоні еліт класу Arte di vita. У нашому виставковому залі з площею 500 м2 представлено безліч колекцій, які допоможуть створити інтер’єр вашої мрії. Крім цього, ви можете переглянути нашу велику бібліотеку каталогів, а кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання. Крім того, ми є сертифікованими представниками компанії Rugiano. Приходьте до нас, і ви знайдете найкращі меблі для вашого будинку. До зустрічі в Arte di vita!